Noteikumi

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs ( www.staditprieks.lv, saimnieciskās darbības veicējs Marita Joņina, nod. maks. nr. 22048512804, "Ceļa Strazdi", Mihalova, Mērdzenes pagasts, Kārsavas novads, LV-5726, t:27431363, staditprieks@gmail.com), un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Minimālā pastījuma summa ir 15.00 EUR;

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu.

 Pircējam ir iespējas saņemt preci ar SIA "Omniva Latvija" kurjeru vai pakomātā, kā arī iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, ir iespēja saņemt preces www.staditprieks.lv noliktavā ("Ceļa Strazdi", Mihalova , Mērdzenes pagasts, Ludzas novads, LV-5726)

Veicot pasūtījumu Pircējs saņem tūlītēju pasūtījuma apstiprinājuma  e-pastu un rēķinu.

Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs izsūta preci  1-3 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, ja prece atrodas noliktavā.  
!!!Ja piegāde notiek citos termiņos, tad tas ir norādīts internetveikalā, preces aprakstā. 


Rezervāciju apkalpošana

Veicot preces rezervāciju, par rezervācijas brīdi tiek uzskatīts brīdis, kad pircējs ir veicis rezervēto preču apmaksu. 

Preces, kas ir pieejamas rezervācijai tiek piegādātas termiņos, kas ir minēti katras preces aprakstā. 

Peoniju rezervācija uz 2023. gada aprīli/maija sākumu:  rēkinu apmaksas termiņš 7 darba dienas (jāapmaksā 50 % no rezervācijas summas, atlikušie 50 % līdz 2023. gada 10. aprīlim). Piegāde notiek 2023. gada aprīļa beigās/ maija sākumā.

Atteikuma tiesības

1. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

2. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

3. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

4. Pārdevējs ietur kompensācijas maksu 50% -100%  apmērā no pasūtījuma summas par laikus neizņemtiem pasūtījumiem, kas šī iemesla dēļ ir bojāti, jo to uzglabāšana ir bijusi nesamērīgi ilga (vairāk kā 14 dienas) un pircējs nav ieradies tiem pakaļ norādītajā laikā un vietā par kuru puses ir viena otru informējušas vai arī, ja pircējs nav izņēmis preci no  pasūtījumā norādītā pakomāta un tā ir atgriezta atpakaļ pārdevējam un prece šī iemesla dēļ ir bojāta, augs ir gājis bojā vai ir cietusi produkta kvalitāte.

5. Pārdevējs neuzņemas atbildību par piegādes procesā radītajiem preču bojājumiem, kas radušies preces piegādes laikā. Tādēļ lūdzam pārbaudīt preces iepakojumu saņemot preci (vai iepakojums nav saspiests, vai kā citādi bojāts).

6. Pārdevējs neuzņemas atbildību par audzēšanas procesā pieļautajām kļūdām augu audzēšanā.

7. Veicot stādu, sīpolpuķu iepriekšēju rezervāciju, pārdevējs garantē pircējam, ka gadījumā, ja no pārdevēja neatkarīgu iemeslu dēļ, nenotiek stādu vai sīpolpuķu piegāde no audzētājiem norādītajā termiņā, pārdevējs atgriež pircējam 100% no iemaksātās pirkuma/rezervācijas summas.


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.